Harmony Visage

Cenník

Úprava obočia
Farbenie obočia
Farbenie rias
Pánske obočie
Denné líčenie
Večerné líčenie
Svadobné líčenie
Povrchové čistenie
Peeling
Zmäkčovač
Sérum
Ampulka
Maska
Ozonizér (1 bod)
Ozonizér (celá tvár)
Skin scrubber – čistenie, peeling(bez ampulky)
Ultrazvuk – vpravovanie látok(bez ampulky)
Masáž tváre, krku a dekoltu
Mikromasáž očného okolia
Depilácia – horná pera
Depilácia – brada
Depilácia – podpazušie

 

BIOLINE

luxusná talianska kozmetika, ktorá využíva silu prírody a modernej technológie. Produkty vysokej kvality sú vyvinuté tak, aby chránili a rozvíjali krásu spojením prírody a moderných technológií. Bioline používa najmodernejšie aktívne látky získavané z prírodných zdrojov ako sú rastlinné extrakty, výťažky z ovocia, kvetín a aktívne látky z mora. Bioline sa drží na špičke vo využití novej biotechnológie. V produktoch začal ako prvý využívať nanotechnológie, čo zabezpečuje prienik aktívnych látok až do hĺbky pleti, kde ovplyvňujú jej stav a kvalitu.

Dĺžka kompletných ošetrení je cca 1,5 až 2hod.

Perfect age - 41,00 €

vyživujúce a spevňujúce ošetrenie pre pokožku so známkami starnutia, stratou pružnosti a jemnosti. Je ideálne pre ošetrenie zrelej, unavenej a nevyživenej pokožky.

(povrchové čistenie, peeling, úprava obočia, sérum, masáž tváre, krku a dekoltu, maska, zapracovanie ampulky prístrojom, krém)

Most hydrating - 41,00 €

hĺbkovo hydratačné ošetrenie s kyselinou hyaluronovou. Je vhodné na dehydratovanú pokožku so stratou jemnosti a žiarivosti. Podporuje tvorbu zásob vody a súčasne pokožku revitalizuje.

(povrchové čistenie, peeling, úprava obočia, sérum, masáž tváre,krku a dekoltu, maska, zapracovanie ampulky prístrojom, krém)

Sweet relief - 41,00 €

ukľudňujúce ošetrenie na citlivú a kuperóznu pleť. Je vhodné pre precitlivenú pleť so sklonom k podráždeniu a začervenaniu, tiež pre pleť s praskaním žiliek. Línia neobsahuje žiadne alergény.

(povrchové čistenie, peeling, úprava obočia, sérum, ukľudňujúca masáž, maska, ampulka, krém)

Primaluce - 45,00 €

bieliace a exfoliačné ošetrenie na báze chemického peelingu(AHA kyseliny). Je vhodné pre pleť s pigmentovými škvrnami alebo známkami starnutia. Premení pleť na hodvábnu, hladkú a rozjasnenú.

(povrchové čistenie, úprava obočia, AHA peeling, maska, bieliace sérum, krém)

Purifying - 41,00 €

čistiace ošetrenie pre mastnú alebo zmiešanú pleť so sklonom k akné. Reguluje vylučovanie mazu, znižuje šírenie baktérií a vznik zápalov. Obnovuje správnu úroveň kyslého PH pokožky.

(povrchové čistenie, úprava obočia, peeling, zmäkčenie, čistenie prístrojom Skin scrubber, ozonizér, maska, krém)

Details of Beauty - 48,00 €

omladzujúce ošetrenie s rastlinnými kmeňovými bunkami zamerané na okolie oči a pier. Línia minimalizuje vrásky, posilňuje tkanivo viečok, zmierňuje príznaky stárnutia, eliminuje opuchy pod očami a tmavé kruhy.

(povrchové čistenie, úprava obočia, peeling, maska, retinolová perlička, jemná masáž, krém)

24.7 Naturalbalance - 41,00 €

starostlivosť o pleť inšpirovaná prírodou. Využíva rastliny, ktoré sú zdrojom vitamínov, minerálov a okysličujúcich látok. Navracia pleti rovnováhu a spomaľuje jej starnutie.

(povrchové čistenie, úprava obočia, exfoliácia, tonizácia, sérum, masaž tváre, krku a dekoltu, maska, krém)

Lifting code - 69,00 €

exkluzívne ošetrenie zaručí vyplňujúci lifting a zvýraznené kontúry tváre. Obsahuje 2 druhy kolagénu, kyselinu hyaluronovú, vyplňujúce polyméry, antarktické morské riasy a vzácne rastlinné oleje, ktoré minimalizujú vrásky a ryhy, zdôrazňujú vnútorný vyplňujúci efekt.

(povrchové čistenie, peeling, serum, emulzia, masáž tváre, krku a dekoltu, maska, krém)

De-Ox - 55,00 €

De-Sense - 50,00 €

 

 

ALISSA BEAUTÉ

 

Anti-ageing DNA - 39,00 €

jedinečné omladzujúce ošetrenie, ideálne pre ženy po 40-ke. Je určené pre pleť so známkami starnutia vplyvom hormonálnych zmien. Línia prinavrácia pleti pevnosť, pružnosť a vitalitu vďaka fytoestrogénom zo sóje.

(povrchové čistenie, exfoliáčna maska, úprava obočia, bioaktívna látka, masáž tváre, krku a dekoltu, zapracovanie séra prístrojom, maska, krém)

 

 

Beauty Vital - 50,00 € 

 

Diamantová mikrodermabrázia 29,00 €

Je to neinvazívna metóda, počas ktorej sú odumreté bunky a nečistoty na povrchu pokožky odstraňované pomocou špeciálnych násadcov z technického diamantu. Vďaka odstráneniu nečistôt sú póry uvoľnené a pleť pôsobí zdravšie. Pri ošetrení dochádza k naštartovaniu tvorby nových buniek a zároveň je stimulovaná tvorba kolagénu. Vďaka tomu zostáva pleť hladšia, pružnejšia a pôsobí mladším a zdravším dojmom. Táto metóda je tiež úspešne využívaná pri redukcii pigmentových škvŕn a pri liečbe jaziev po akné.

(povrchové čistenie, diamantová mikrodermabrázia, maska, krém)

MICROBLADING PHIBROWS (3D DIZAJN OBOČIA) - 170,00 

(korekcia - 20,00 €)

MICROBLADING + SHADING(TIEŇOVANIE) - 190,00 €

(korekcia - 20,00 €)

PERMANENTNÝ MAKE-UP OBOČIA - 170,00 €

(korekcia - 20,00 €)

POWDER BROWS(PÚDROVÝ EFEKT) - 170,00 €

(korekcia - 20,00 €)

 

Kontakt

Harmony Visage
Horná 61/A
97401 Banská Bystrica

Telefón: +421 908 363 725
Email: info@harmonyvisage.sk
Web: harmonyvisage.sk