Harmony Visage

Phibrows

MICROBLADING PHIBROWS

Phibrows Microblading Academy by Branko Babic je najprestížnejšia svetovo uznávaná akadémia, ktorá vytvorila svoju vlastnú techniku mikropigmentácie obočia. Jedná sa o vláskovanie špeciálnym perom s mikroihličkami, ktorým sa docieli prirodzený vzhľad obočia. Je to ručná metóda tetovania, ktorá vytvára realistickú kresbu chĺpkov, čím sa obočie zahustí a doladí sa jeho tvar. Pigment sa vpravuje do vyšších vrstiev pokožky. Táto semipermanentná technika má trvácnosť 1,5 - 2 roky v závislosti od typu pleti, životného štýlu a domácej starostlivosti po samotnej procedúre(aktívny šport, opaľovanie, solárium, mastná pleť, fajčenie znížujú trvácnosť semipermanentného make-upu).

Microblading sa nevykonáva u príliš mastnej, pórovitej pleti, u klientiek s výraznym pigmentom po iných PMU technikách. Ak už bolo obočie v minulosti tetované a máte záujem o microblading, je nutná konzultácia! Najlepšie je prísť sa ukázať osobne pre posúdenie vhodnosti procedúry.

Trvanie procedúry je cca 2 hod. Po 4-6 týždňoch je potrbné prísť na korekciu. Prvé dni po výkone microbladingu je odtieň tmavší, po zahojení bude o 40% svetlejší.

 

 

Kontakt

Harmony Visage
Horná 61/A
97401 Banská Bystrica

Telefón: +421 908 363 725
Email: info@harmonyvisage.sk
Web: harmonyvisage.sk